top of page

O nás

Vaše domáce cestoviny - SIDAMA s.r.o.

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu už 6 rokov so zámerom dodať ľuďom na slovensku tie najkvalitnejšie a najchutnejšie cestoviny. Začínali sme v malých prenajatých priestoroch s veľmi malými kapacitami, postupom času, ako pribúdali odberatelia, sme našu firmu rozšírili a aktualne sa môžeme pochváliť vlastnými priestormi s rozlohou 4000 m2. Aktuálne zamestnávame 6 pracovníkov, ktorí sú rozdelený na určité pozície v prevádzke. Naše cestoviny sú 3-vaječné,bez akýchkoľvek Éčok a konzervačných látok. 

 

Našimi najväčšími odberateľmi sú: 

 

  • LIDL - cestoviny môžete nájsť v predajniach lidl na celom Slovensku, keďže zásobujeme všetky 3 lidl centrálne sklady

  • KAUFLAND - tu zásobujeme celý región východného slovenska (v roku 2020 boli naše cestoviny ocenené ako najpredávanejší regionálny produkt)  

  • KOMFOS - tu zásobujeme predajne na východe slovenska

 

Tak isto zásobujeme aj veľa reštaurácií a malých potravín na Slovensku.

 

Počas dlhých rokov postupného rozvoja si firma budovala nielen meno, ale dôležitým aspektom, ktorý treba opomenúť je plnenie záväzkov voči svojim obchodným partnerom a spolupracovníkom, kde sa objednávky na cestoviny snažíme doručiť presne na čas. Spoločnosť nefiguruje v žiadnom zozname dlžníkov, keďže aj to je jedným z hlavných bodov pri budovaní zdravého jadra v každom dlhodobo prosperujúcom podniku.

Konateľka a majiteľka

Silvia Motýľová

IMG2.PNG
bottom of page